Enisler Group - Geliştirir, güçlendirir...

Vizyonumuz

Enisler Group bünyesindeki en önemli hedef; her alanda koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayabilmektir. Bu yüzden Enisler Group, kendini ve çalışanlarını sürekli olarak geliştirerek, tüm müşterilerine çağdaş kalite ve standartlarda hizmetler sunabilmek için aralıksız olarak çalışır.

Misyonumuz

Enisler Group’un temel misyonu rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan sektörlere sürekli yatırım yaparak, ülkesine ve iş ortaklarına değer yaratacak bir portföyü başarı ile yönetmektir.

Değerlerimiz

 • Müşterilerimiz önceliğimizdir
  Müşterilerimiz için katma değerler yaratmak, taleplerine her zaman aynı kalitede cevap vermek ilk önceliğimizdir.
 • Her zaman en iyi olmak için çalışırız
  Hizmet verdiğimiz her alanın en iyisi olmak için, kendimizi sürekli geliştiririz ve uzmanlarla birlikte çalışarak çıtayı hep daha yükseğe taşırız.
 • En önemli varlığımız insan kaynağımızdır
  Kaliteli hizmet için kaliteli çalışanlar gerektiğinin bilinciyle, bir yandan en iyi personeli ve yetişmiş insan gücünü grubumuzda istihdam etmek için gerekli çalışma ortamını sağlarken, bir yandan da personelimizin kendini sürekli geliştirebilmesi için her türlü dayanışma ve imkanı sağlamak önceliğimizdir.
404
Oops... Sayfa Bulunamadı! Aradığınız sayfa bulunamamıştır!
 • Adres satırına sayfa adresini yazarak bu sayfaya ulaştı iseniz lütfen adresi kontrol ederek tekrar deneyiniz.
 • Daha önce bu sayfa adresini kaydetti iseniz ve tarafımızdan bu sayfanın yeri değiştirilmiş veya kaldırılmış olabilir. Güncel bilgi için lütfen bize başvurunuz.
 • Sayfa bağlantısı tarafımızda olmayan bir adrese yapılmıştır. Hatanın düzeltilmesi için lütfen bizi bilgilendiriniz.

  Geri Dönün